HARTMANN pomáhá léčit. Pomáháme pomáhat. Partnerstvím, profesionalitou, srdcem.
Pomahamelecit.cz Zkušenosti z praxe

Zkušenosti z praxe

Zajímá vás jak funguje spolupráce se společností HARTMANNRICO v praxi? Přečtěte si, jaké zkušenosti mají naši partneři a zákazníci.

Zdena Zborníková, DiS.

Dům klidného stáří, Žďár nad Sázavou
Děkuji vám i vašemu týmu, především paní lektorce, za školení na téma Motivace a týmová spolupráce. Za všechny musím říct, že jsme byli velmi spokojeni s obsahem i způsobem předání informací.

Bc. Milena Pastirčíková

Srdce v domě, p. o., Klentnice
Ráda bych poděkovala za organizaci kurzu Augmentativní komunikace, který se konal v našem zařízení. Téma, prezentační dovednosti, a především osobnost lektorky, byly hodnoceny účastníky velmi pozitivně.

Blanka Vávrová

Domov pro seniory Jablonecké Paseky
Velmi děkujeme za seminář, který se konal v našem domově, paní lektorka byla skvělá a po dlouhé době mám velice kladné ohlasy od zaměstnanců. Těšíme se na další spolupráci s HARTMANN akademií.

JUDr. Vlasta Hrabcová

Domov pro seniory Podpěrova Brno
Dovolte mi, abych poděkovala HARTMANN akademii za odborný seminář Motivace zaměstnanců a sebemotivace. Oceňuji profesionalitu a vysokou úroveň vystoupení lektorky, v jejímž podání bylo zvolené téma probráno odborně, ale zároveň lidsky a srozumitelně.

Katrin Mitopulu

Domov Jistoty, p. o. Bohumín
Dovoluji si za sebe a své kolegyně poděkovat za kurz, který u nás byl prostřednictvím HARTMANN akademie realizován. Předané informace byly pro všechny účastníky velmi užitečné a lektorka vynikající!

Renata Čmielová

ISÚ Komorní Lhotka, p.o.
Velmi děkuji za příjemné setkání v rámci semináře HARTMANN akademie, lektorka byla velmi vstřícná a dokázala všechny účastníky aktivně zapojovat po celou dobu trvání. Akce pro nás byla velkým přínosem a těším se na další setkání.

Štěpánka Gaďourková

Domov pro seniory Tovačov
Ráda bych poděkovala za seminář zaměřený na individuální plánování klíčových pracovníků. Velmi jsme byli spokojeni s přednášející lektorkou, která dokázala zaujmout všechny návštěvníky semináře. Jsem velice spokojena s průběhem celé akce a věřím, že nebyla poslední.

RNDr. Helena Valkounová

Domov pro seniory, Mikuláškovo nám. Brno
Kolegyně moc chválily průběh školení, které jste pro nás zajistili. Takto podnětné a potřebné akce, jako byla ochutnávka vzdělávání s HARTMANN akademií, jsou podle mého názoru velmi potřebné. Umožňují personálu dále si rozšiřovat a prohlubovat znalosti v oboru.

Mgr. Michal Novotný

Diecézní charita Brno
Mnohokrát děkuji za přípravu vzdělávacích a poradenských kurzů, které se věnovaly budování dobré kultury organizace. Do programu se zapojila většina našeho týmu a byli jsme velmi spokojeni. Vzdělávací program představuje zásadní přínos do naší práce a velmi si vážím práce, kterou v rámci HARTMANN akademie odvádíte.

PhDr. Mária Lévyová

Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek
Vzdělávací programy pro sestry považuji za velmi efektivní a přínosné pro další rozšíření jejich znalostí, dlouholetá spolupráce s HARTMANN akademií tak přináší výsledky. Věřím, že enormní úsilí lektorů bude oceněno minimálně tímto způsobem.

PharmDr. Miluše Doležalová

Lékárna Anthemis, Františkovy Lázně

Miluše Doležalová vyzdvihuje šíři sortimentu a rychlost dodávek. Vše podle ní umocňuje ochota a znalosti obchodních zástupců, kteří pro každý problém najdou nejlepší řešení.

Monika Klíčová

ADP - SANCO s.r.o.

Monika Klíčová srovnává spolupráci s různými firmami nabízejícími podobné produkty. Jednoznačně u nich vyhrál HARTMANN, který jim umožňuje poskytovat tu nejlepší péči.

Jaroslava Holmanová

Prodejna zdravotnického materiálu Nemocnice Prostějov

Podle Jaroslavy Holmanové je hlavní devizou značky HARTMANN široký sortiment, který umožňuje vyjít vstříc potřebám všech zákazníků.

Oldřiška Bártková

ŠANCE, družstvo handicapovaných, Brno

Oldřiška Bártková zdůrazňuje, že s produkty HARTMANN mají ty nejlepší zkušenosti nejen zaměstnanci prodejny, ale především jejich zákazníci.

Stanislava Kratochvílová

Zdravotnické potřeby, Tachov

Stanislava Kratochvílová chválí dodání zboží již do druhého dne, což jí umožňuje vždy rychle reagovat na potřeby zákazníků.

Ivana Tomášková

Lékárna Pod Věží, Planá

Pro Ivanu Tomáškovou, která s HARTMANNRICO spolupracuje již mnoho let, se stala společnost zárukou kvality.

Ludmila Geisslerová

Prodejna zdravotnického materiálu, Praha 6

Ludmila Geisslerová si pochvaluje srozumitelné vizuální označení produktů HARTMANN, které usnadňuje jejich používání. Také oceňuje jen minimum reklamací.

PharmDr. Dagmar Vítová

J & H Lékárny s.r.o., Praha

Dagmar Vítová zdůrazňuje, že objednání zboží u HARTMANN je vždy bezproblémové. Zvláště kladně hodnotí tonometry i různé slevové akce.

Pavlína Koppová

Lékárna u Don Boska v.o.s., Ostrava

Pavlína Koppová vyzdvihuje kvalitní a rychlý servis společnosti HARTMANN. Oceňuje také, že o všech nových produktech dostane od zástupců firmy včas relevantní informace.

Marta Holubová

Lékárna Mephacentrum, Ostrava

Pro Martu Holubovou je společnost HARTMANN především spolehlivý a flexibilní dodavatel. Chválí také široké portfolio kvalitních produktů a kvalifikované obchodní zástupce.

Milena Jánská

Lékárna U bílé labutě, Praha 10

Milena Jánská oceňuje kromě šíře a kvality výrobků HARTMANN také profesionalitu a ochotu obchodních zástupců – každou jejich návštěvu vnímá jako cenný zdroj informací.

Informujte mě o novinkách