HARTMANN pomáhá léčit. Pomáháme pomáhat. Partnerstvím, profesionalitou, srdcem.
Pomahamelecit.cz Články Rozhovor: Jsme na prahu velké celospolečenské diskuse o základních hodnotách, na kterých stojí model evropského sociálního zabezpečení

Rozhovor: Jsme na prahu velké celospolečenské diskuse o základních hodnotách, na kterých stojí model evropského sociálního zabezpečení

Zástupců z řad managementu domovů pro seniory jsme se ptali mimo jiné i na zkušenosti s dodavateli zdravotnického materiálu, kteří jsou jedním z důležitých článků provozu.

Na přelomu května a června se konala konference na téma Optimalizace sítě zdravotních a sociálních služeb a dlouhodobá péče v ČR – příležitosti a hrozby. Hlavním pořadatelem byla společnost HARTMANNRICO a.s., odbornými garanty pak HCI (Health Care Institute) a APSS (Asociace poskytovatelů sociálních služeb).

V rámci konference jsme se zeptali dvou ředitelů domovů pro seniory, jaký přínos pro ně podobné konference mají, se kterými konkrétními problémy se v souvislosti s provozem svého zařízení potýkají, a v neposlední řadě do jaké míry jsou spokojeni s prací dodavatelů zdravotnického materiálu.

Ing. Mgr. Matěj Lejsal z Domova Sue Ryder v Praze

Komentáře

K tomuto článku zatím nebyl přidán žádný komentář. Buďte první!

Rádi byste k tématu něco dodali?
Každý váš názor nás zajímá…

Komentáře podléhají formální kontrole administrátora. Váš email nebude zveřejněn. Odesláním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Informujte mě o novinkách