HARTMANN pomáhá léčit. Pomáháme pomáhat. Partnerstvím, profesionalitou, srdcem.
Pomahamelecit.cz HARTMANN Solutions Domovy pro seniory, domovy pro osoby se zdravotním postižením, domovy se zvláštním režimem

Domovy pro seniory, domovy pro osoby se zdravotním postižením, domovy se zvláštním režimem

Jedním z našich cílů je pomáhat s péčí o seniory či osoby se zdravotním postižením. Následující produkty či služby usnadní péči personálu a zlepší kvalitu života klientům v domovech pro seniory, v domovech pro zdravotně postižené i v domovech se zvláštním režimem.

  • Produkty – Široké portfolio moderních a spolehlivých produktů. HARTMANN dodá vše od prostředků pro prevenci, péči o pacienta a snížení rizika infekce.
  • HARTMANN akademie – Vzdělávací program obsahující širokou nabídku odborných seminářů a kurzů. Kurzy mají rozsáhlou e-learningovou podporu.
  • Fundraising – Komplexní služby v oblasti získávání evropských grantů a dotací. Monitoring grantových příležitostí, počáteční analýza a příprava projektu, projektový management, související administrace a poradenství.
  • Logistika – Komplexní řešení systému objednávek, dodávek, skladů a zásob, včetně mikrologistiky a konsignačních skladů.
  • Poradenství – Vždy vycházíme z hluboké znalosti problematiky a aktuální situace ve vašem zdravotnickém zařízení. Pomáháme vám hledat nejvhodnější řešení jakýchkoli problémů.

Případové studie

Možnosti úspor na modelovém případu domova pro seniory Stáhnout případovou studii

Informujte mě o novinkách